fb_img
 74-523Z

NBA silver i/o

  • Шифра на производ: 74-523Z
2.490,00 ден.
  • 7
+
-

Опис


Возраст
Пол Унисекс
Боја Кафеава
Материјал 100% Синтетика
Подгрупа Топки
Спорт Кошарка
Производител Spalding