fb_img
 742737

PARMA II SHT WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 742737
45%
1.090,00 ден.
590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 197,00 ден. со
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas