fb_img
 742741

PARMA II SHO WO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 742741
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas