fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 743SMA0054092

Lacoste GAME ADVANCE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 743SMA0054092
20%
8.390,00 ден.
6.690,00 ден.
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Lacoste


Слични производи

20%
8.390,00 ден.
6.690,00 ден.
Lacoste