+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE AIR MAX INVIGOR (GS)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: 749572-003
4.990,00 ден.
3.493,00 ден.


 • 36.5 (22,70 cm)
  4.5Y
 • 5Y
 • 5.5Y
 • 6Y
 • 6.5Y
 • 7Y
 • 5.5
+
-

Нема коментари за овој производ.