fb_img
 8-00496-7197

BIOFUSE AQUATIC EARPLUG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 8-00496-7197
490,00 ден.
  • ONESZ
  • XXS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал Страничен дел: Термопластична гума Основа: Полипропилен
Подгрупа Чепови - уши
Спорт За Лето
Производител Speedo