fb_img
 800309314497

SPEEDO ALV PT ASMTRC 1PC AF PINK/ORANGE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 800309314497
40%
2.990,00 ден.
1.794,00 ден.
или на 3 рати без камата по 598,00 ден. со
  • 36
  • M
    38
  • 40
  • 42
  • 44
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал 82% Рециклиран полиестер 18% Еластин (Creora® HighClo)
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
40%
2.890,00 ден.
1.734,00 ден.
Speedo
2.990,00 ден.
Speedo
65%
3.690,00 ден.
1.290,00 ден.
Speedo
60%
2.790,00 ден.
1.090,00 ден.
Speedo
55%
2.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Speedo
20%
2.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Speedo
20%
2.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Speedo
51%
2.890,00 ден.
1.390,00 ден.
Speedo
70%
4.290,00 ден.
1.287,00 ден.
Speedo