fb_img
 801660C952

KICK BOARD V2 AU GREY/GREEN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 801660C952
1.090,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал ЕВА (етил винил ацетат)
Подгрупа Опрема за непливачи
Спорт За Лето
Производител Speedo