fb_img
 8056710299

Speedo ZANPA AM BLACK/WHITE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 8056710299
1.790,00 ден.
  • 42
  • 43
  • 44.5
  • 46
  • 47
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Инјектиран MEGOL™ (Термопластична биопластика) Постава:LYCRA® Ѓон: Инјектиран MEGOL™ (Термопластична биопластика)
Подгрупа Обувки за вода
Спорт За Лето
Производител Speedo