+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE MD RUNNER 2 (GS)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: 807319-017
2.990,00 ден.
2.090,00 ден.


 • 36.5 (22,70 cm)
  4.5Y
 • 37.5 (23,20 cm)
  5Y
 • 38 (23,50 cm)
  5.5Y
 • 38.5 (23,80 cm)
  6Y
+
-

Нема коментари за овој производ.