fb_img
 8074070001

EQUIP MESH BAG XU BLACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 8074070001
690,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 88% полиестер, 12% еластин
Подгрупа Торби
Спорт За Лето
Производител Speedo