fb_img
 8083859140

DARTH VADER SLOGAN PRT CAP AU BLACK/GREY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 8083859140
890,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Силикон
Подгрупа Капи за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

MULAN
890,00 ден.
Speedo
SLOGAN
790,00 ден.
Speedo