fb_img
 808385D683

SLOGAN PRT CAP AU BLUE/RED

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 808385D683
790,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% Силикон
Подгрупа Капи за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи