fb_img
 809530D841

ALV PNL ASHT JM BLACK/GREEN

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 809530D841
33%
1.490,00 ден.
990,00 ден.
  • 164
  • 176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин (Creora® Highclo™)
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

INF
1.190,00 ден.
Adidas