fb_img
 809530D841

ALV PNL ASHT JM BLACK/GREEN

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 809530D841
53%
1.490,00 ден.
690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 230,00 ден. со
  • 164
  • 176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин (Creora® Highclo™)
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

60%
990,00 ден.
396,00 ден.
Speedo
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
42%
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
37%
1.590,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
42%
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
42%
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
Adidas