fb_img
 8106095731

FITTED LEIS 13" WSHT AM BLUE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 8106095731
60%
1.390,00 ден.
556,00 ден.
или на 3 рати без камата по 185,00 ден. со
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран полиамид
Подгрупа Шорцеви за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
Speedo