fb_img
 811315C107

FUT BIOF FSEAL DUAL GOG AU WHITE/BLUE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 811315C107
1.590,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја
Материјал Леќи: Ацетат Рамка: Полипропилен Фит: Стирен-Етилен-Бутилен-Стирен (SEBS) Рамка: Полипропилен Зацврстување Силикон
Подгрупа Наочари за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

Mariner
1.090,00 ден.
Speedo
VENGEANCE
1.190,00 ден.
Speedo
VENGEANCE
1.190,00 ден.
Speedo
AQUAPULSE
2.290,00 ден.
Speedo
21%
Speedo
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Speedo
AQUAPULSE
1.890,00 ден.
Speedo
KITBOX
1.190,00 ден.
Speedo
22%
Adidas
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas