fb_img
 811322D631

VENGEANCE GOG AU GREEN/SMOKE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 811322D631
1.190,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал Леќи: Поликарбонат Фит: Силикон Зацврстување Термопластична гума
Подгрупа Наочари за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

VENGEANCE
1.190,00 ден.
Speedo