fb_img
 811325D651

VENGEANCE MIR GOG JU GREEN/GOLD

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 811325D651
1.290,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал Леќи: Поликарбонат Фит: Силикон Зацврстување Термопластична гума
Подгрупа Наочари за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

VENGEANCE
890,00 ден.
Speedo