fb_img
 8118240003

SPDSCU OPALGLEAM 1P AF WHITE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 8118240003
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
  • M
    38
  • L
    40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 69% Полиамид 31% Еластин
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

18%
ALV
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Speedo
30%
MESH
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Speedo
32%
LOGO
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Speedo
82%
BG1
2.790,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
59%
BG1
2.190,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
17%
Adidas
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
31%
Adidas
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
20%
WOMEN'S
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Outhorn