fb_img
 812239D670

BOOMSTAR END+ CAP AU BLACK/GREY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 812239D670
590,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 50% Полиамид 50% Ликра PBT (полибутилин терефталат)
Подгрупа Капи за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

BOOMSTAR
590,00 ден.
Speedo