fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 812240D680

CROC PRT CHARACTER CAP IU GREEN/GREEN

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: 812240D680
690,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал 100% Силикон
Подгрупа Капи за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи