fb_img
 812247D702

Speedo TURTLE PRINTED FLOAT IU YELLOW/BLUE

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: 812247D702
20%
990,00 ден.
790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 263,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Жолта
Материјал Етилен-винил ацетат
Подгрупа Опрема за тренинг
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

14%
690,00 ден.
590,00 ден.
Speedo