fb_img
 812369D786

LOGO DEEP U-BK HI LEG 1PC AF ORANGE/WHT

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 812369D786
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
 • S
  36
 • 38
 • L
  40
 • XL
  42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин (Creora® Highclo™)
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

18%
ALV
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Speedo
30%
SPDSCU
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Speedo
30%
MESH
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Speedo
82%
BG1
2.790,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
59%
BG1
2.190,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
17%
Adidas
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
31%
Adidas
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
20%
WOMEN'S
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Outhorn