fb_img
 812381D809

PRT TIE 2PC JF BLACK/WHITE

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 812381D809
52%
2.090,00 ден.
990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 330,00 ден. со
  • 152
  • 164
  • 176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

33%
1.190,00 ден.
790,00 ден.
4F
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas