fb_img
 81243315439

SPEEDO ESSENTIALS 16" WATERSHORT AM GREEN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 81243315439
40%
1.690,00 ден.
1.014,00 ден.
или на 3 рати без камата по 338,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 100% Рециклиран најлон
Подгрупа Шорцеви за пливање
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

40%
1.690,00 ден.
1.014,00 ден.
Speedo