fb_img
 812520D795

DIGI ALV MEDALIST 1PC JF PINK/BLACK

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 812520D795
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
  • 164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин (Creora® Highclo™)
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

47%
Essential
1.890,00 ден.
990,00 ден.
Speedo
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas