fb_img
 8134710001

SPEEDO ECO END+ MEDALIST AF BLACK

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 8134710001
40%
2.490,00 ден.
1.494,00 ден.
или на 3 рати без камата по 498,00 ден. со
 • S
  36
 • M
  38
 • L
  40
 • XL
  42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 53% Рециклиран полиестер 47% Полибутилен терефталат
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Speedo


Слични производи

40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
40%
2.890,00 ден.
1.734,00 ден.
Speedo
40%
2.990,00 ден.
1.794,00 ден.
Speedo
2.990,00 ден.
Speedo
65%
3.690,00 ден.
1.290,00 ден.
Speedo
60%
2.790,00 ден.
1.090,00 ден.
Speedo
55%
2.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Speedo
20%
2.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Speedo
20%
2.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Speedo
51%
2.890,00 ден.
1.390,00 ден.
Speedo