fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 819190-004

JR TIEMPO LEGEND VI IC

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: 819190-004
69%
3.290,00 ден.
990,00 ден.
  • 5
  • 5.5
  • 38.5
    6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Nike