fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 82292-22503

IPANEMA FASHION SANDAL V KIDS

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: 82292-22503
50%
1.390,00 ден.
690,00 ден.
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 28/29
  • 34/35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 100% Синтетика
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Ipanema


Слични производи

57%
1.390,00 ден.
590,00 ден.
Ipanema
57%
1.390,00 ден.
590,00 ден.
Ipanema
57%
1.390,00 ден.
590,00 ден.
Ipanema
21%
2.290,00 ден.
1.790,00 ден.
Nike
2.490,00 ден.
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas