fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 82842-21112

Ipanema Fashion Sandal VIII Fem

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 82842-21112
1.390,00 ден.
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 41/42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал
Подгрупа Сандали
Спорт За Лето
Производител Ipanema


Слични производи

1.390,00 ден.
Ipanema