fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 839977-100

NIKE RECREATION MID (GS)

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 839977-100
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 4.5Y
 • 5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

29%
NIKE
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Nike
30%
NIKE
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Nike
40%
NIKE
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Nike
30%
COURT
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Nike