fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 84-003Z

Euroleague replica TF-150 out

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 84-003Z
1.190,00 ден.
  • M/L ( cm)
    7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Портокалова
Материјал 100% Гума
Подгрупа Топки
Спорт КОШАРКА
Производител Spalding


Слични производи

990,00 ден.
Spalding
1.090,00 ден.
Nike
2.690,00 ден.
Nike