fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 84233

Spokey EGIR single dumbell 10 kg

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 84233
3.090,00 ден.
  • 10KG
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал Челик Железо
Подгрупа Тегови
Спорт Фитнес
Производител Spokey