fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 84331

Spokey PRIAM short bar

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 84331
1.390,00 ден.
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сребрена
Материјал Челик
Подгрупа Шипка за тегови
Спорт Фитнес
Производител Spokey