fb_img
 84331

Spokey PRIAM short bar

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 84331
1.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 463,00 ден. со
  • 40CM
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сребрена
Материјал Челик
Подгрупа Шипка за тегови
Спорт Фитнес
Производител Spokey