fb_img
 846934-01

PUMA Tricot Suit op G

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 846934-01
20%
2.890,00 ден.
2.290,00 ден.
 • 128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

20%
2.890,00 ден.
2.290,00 ден.
Puma
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Nike
3.490,00 ден.
Adidas
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
4.390,00 ден.
Adidas
4.090,00 ден.
Adidas