fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 847484-01

PUMA ESS Solid Windbreaker

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 847484-01
3.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Puma