fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 852137320-3

Anta KNIT TRACK PANTS BASIC BLACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 852137320-3
19%
2.090,00 ден.
1.690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 52% Памук 48% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Anta