fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 852137703-3

Anta KNIT TRACK TOP D BLUE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 852137703-3
30%
3.890,00 ден.
2.690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 77% Памук 16% Полиестер 7% Спандекс
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Anta