fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 854233-01

PUMA Modern Sports Dress

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 854233-01
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 90% Памук 10% Еластин
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Puma