fb_img
 854247-01

PUMA Modern Sports Cropped Tee

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 854247-01
50%
1.590,00 ден.
790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 50% Полиестер 25% Памук 25% Вискоза
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Puma