fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 854379-01

PUMA Amplified Dress TR

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 854379-01
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 89% Памук 11% Полиестер
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

PUMA
2.490,00 ден.
Puma