+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE COURT BOROUGH LOW (PSV)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За мали деца
 • Шифра на производ: 870025-100
2.390,00 ден.
1.673,00 ден.


 • 11C
 • 11.5C
 • 12C
 • 12.5C
 • 13C
 • 1Y
 • 1.5Y
 • 2.5Y
 • 3Y
+
-

Нема коментари за овој производ.