fb_img
 8709302144

Speedo LATEX SOCKS AU WHITE/BLACK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 8709302144
33%
590,00 ден.
390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 130,00 ден. со
  • XL
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 100% Латекс
Подгрупа Чорапи
Спорт За Лето
Производител Speedo