+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE TEAM HUSTLE D 8 (GS)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: 881941-001
3.290,00 ден.
2.303,00 ден.


 • 36.5 (22,70 cm)
  4.5Y
 • 37.5 (23,20 cm)
  5Y
 • 38 (23,50 cm)
  5.5Y
 • 38.5 (23,80 cm)
  6Y
 • 39 (24,30 cm)
  6.5Y
 • 40 (24,60 cm)
  7Y
 • 4.5
 • 37.5 (22,90 cm)
  5
 • 38 (23,30 cm)
  5.5
 • 38.5 (23,70 cm)
  6
 • 39 (24,10 cm)
  6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.