fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 920953

Spokey BACKER II

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 920953
690,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Гума Пластика
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Spokey