fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 920955

Spokey POWER II

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 920955
690,00 ден.
  • 11-19kg
  • 6-14 kg
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал Латекс
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Spokey


Слични производи

1.290,00 ден.
Spokey