fb_img
 920956

Spokey POWER II

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 920956
1.290,00 ден.
  • 10-18 kg
  • 15-23kg
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црвена
Материјал Латекс
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Spokey


Слични производи

690,00 ден.
Spokey