fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 921007

Spokey FLEX SET mini fitness stretch bands set

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 921007
690,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал Латекс
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Фитнес
Производител Spokey